CENNIK
Zaproszenia

Ceny zaproszeń ślubnych podane są w każdej karcie produktu i uzależnione są od formatu, uszlachetnienia oraz sposobu wykonania.
Ceny zaproszeń ślubnych wahają się od 3,5 - 5,8 zł w zalezności od wybranego modelu.

Dodatki

Ceny wszystkich dodatków do danego modelu zaproszenia, znajdują się w karcie produktu każdego wzoru.
Ceny dodatków uzależnione są od danego formatu oraz wykonania.

Koperty

Ceny, oraz kolory kopert dobrane są pod dany wzór zaproszenia i są wliczone w cenę zaproszeń (ZESTAW) Istnieje możliwość zmiany koloru kopert przy zamówieniu - jest to kwestia ustalana indywidualnie.

Projekt indywidualny zaproszenia

Projekt indywidualny wykonywany jest na indywidualne zamówienie. Koszt wykonania projektu indywidualnego wynosi 150 zł i realizowany jest w terminie ok 10 dni roboczych od dostarczenia przez klienta wszystkich informacji mających znaleźć się w projekcie.

KOMPLETOWANIE

Zaproszenia wraz ze wszystkimi elementami dodatkowymi typu: wkładki, rsvp, koperty, naklejki na koperty wysyłane są osobno, do samodzielnego skompletowania przez klienta. Istnieje możliwość pełnego składu i skompletowania zaproszeń - cena za pełne kompletowanie zamówienia wynosi 65 zł.

PERSONALIZACJA

W porównaniu do innych firm personalizację wszystkich zamówień powyżej 30 szt realizujemy GRATIS!

MODYFIKACJE GRAFICZNE

Drobne modyfikacje graficzne gotowego wzoru zaproszeń np. zmiana koloru czcionki, kroju czcionki, zmiany położenia pewnych elementów, ich usunięcie realizowane są w cenie od 30 zł. Cena za modyfikacje w projekcie uzalezniona jest od ilości zmian i nakładu pracy grafika.

REALIZACJA EKSPRESOWA ZAMÓWIENIA

Istnieje możliwość ekspresowej realizacji zamówienia (to opcja dla spóźnialskich ) Opcja to możliwa jest wyłącznie dla gotowych już wzorów projektów zamieszczonych na naszej stronie.Termin realizacji zamówienia ekspres wynosi do 4 dni roboczych. Opłata za zamówienie ekspres wynosi +50% wartości zamówienia.

wszystko zaczyna się od czystej kartki

Wiemy, jak ważną rolę w przygotowaniach ślubnych stanowi papeteria wręczana gościom. Realizujemy projekty papeterii ślubnej wkładając w to całe nasze serce. Staramy się, by każdy z naszych projektów był spójny, estetyczny i wyjątkowy.
W naszej pracowni wszystko zaczyna się od czystej kartki, która zmienia się w elegancką papeterię ślubną.