REGULAMIN


1. Strona Paperart.pl nie jest sklepem internetowym.


2. Przedstawiona oferta w serwisie paperart.pl ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.


3. Serwis www.paperart.pl jest własnością firmy PRAHON Marta Porc, ul. Kościuszki 34, 42-284 Herby, NP.: 575 187 88 98


4. Projekty zamieszczone na stronie internetowej są projektami poglądowymi i mogą różnić się wyglądem po zmianach według wytycznych Klienta.


5. Paperart realizuje również indywidualne projekt graficzne papeterii ślubnej oraz dodatków.


6. Strona Paperart.pl zastrzega sobie prawo do zamieszczania na stronie projektów indywidualnych.


7. Minimalna ilość zamówień papeterii ślubnej wynosi 30szt. Minimalna kwota zamówienia dodatków ślubnych (winietki, zawieszki, numery stołów etc) wynosi 200 zł.


8. Ceny oraz zakres oferowanych przez nas usług są zawsze ustalane indywidualnie na podstawie cen zawartych na stronie internetowej paperart.pl


9. Personalizacja zaproszeń ślubnych jest już zawarta w cenie zaproszeń – personalizacja zaproszeń jest możliwa dopiero po zamówieniu minimalnej ilości zaproszeń, która znajduje się na każdej stronie z opisem produktu


10. Wysyłka odbywa się za pośrednictwem firmy DPD i jej koszt nie przekracza 18 zł. Wysyłka poza granice Polski jest nie możliwa.


11. Koszt wysyłki pokrywa Klient.


12. Koszt wydruków próbnych/próbek (proofa) pokrywa Klient.


13. Realizacja zamówienia następuje po zaksięgowaniu pełnej kwoty zamówienia.


14. Termin realizacji zamówienia wynosi do 15 dni roboczych i liczony jest od daty akceptacji projektu pod warunkiem że zamówienie zostało opłacone.


15. Wszelkie błędy w druku po akceptacji projektu (błędy w tekście, w nazwiskach czy imionach) nie podlegają reklamacji. Klient ponosi ponowny koszt realizacji zamówienia.


16. Wszelkie reklamacje prosimy kierować na adres info@paperart.pl


17. Zaproszenia ślubne jak i dodatki są produktem indywidualnym i spersonalizowanym, dlatego jego wartość po zwrocie wynosi 0%.


18. Reklamacje rozpatrywane są w terminie do 7 dni roboczych.


19. W przypadku uznania reklamacji poprawiony produkt zostaje wysłany w terminie do 12 dni roboczych od daty uznania reklamacji.


20. Serwis Paperart.pl zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie.


21. Wszystkie projekty/grafiki/elementy graficzne są własnością serwisu Paperart.pl lub osób trzecich a ich kopiowanie jest zabronione.


22. Podjęcie współpracy jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.


23. Dane osobowe wpisywane w formularz kontaktowy służą jedynie w celu złożenia zapytania.


24. Dalsza współpraca opiera się na korespondencji mailowej i telefonicznej.


25. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego.


wszystko zaczyna się od czystej kartki

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum. Ut enim ad mi Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.